обїявление

 

     Загальна кількість  підготовчих занять – 16. На тиждень проводяться два заняття по 25 хвилин. Перерва між заняттями триває 10 хвилин у формі рухливих ігор.

ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

Набір учнів до першого класу початкової школи гімназії № 3 продовжується.

Документи, необхідні для вступу: особиста заява батьків; копія свідоцтва про народження дитини.

Співбесіда з майбутніми першокласниками та їх батьками за адресою: провулок Новоселівський, будинок 11. 

ПОЧАТКОВА ШКОЛА "ГАРМОНІЯ"

 

56203Відмінники навчання: Безуглий Владислав, Білий Данило, Гуртова Катаріна, Кононенко Орина, Кучеряєва Олександра, Мазуренко Давид, Молодчина Софія, Орловська Анастасія, Поломана Тетяна, Потапов Ілля, Терьохіна Марія, Шевченко Марія, Шкленська Анастасія, Щур Софія

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів: Яковлев Ярослав (І місце з біології, ІІ місце з історії, ІІ місце з фізики), Безуглий Владислав (І місце з фізики), Вдовиченко Артем (ІІІ місце з фізики), Карпенко Андрій (ІІІ місце з фізики), Орловська Анастасія (ІІІ місце з української мови та літератури), Панченко Максим (ІІІ місце з математики)

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів: Яковлев Ярослав (ІІІ місце з біології)

Переможці міських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт: Буров Антон (МАН, відділення історії, секція історичного краєзнавства), Шкленська Анастасія, Гончарова Дарина, Рибалка Валерія, Мозгова Ілона, Ільченко Аліна, Терханова Олександра («Школа – мій рідний дім», номінація «Галерея кімнатних рослин»)

Переможці міських інтелектуальних конкурсів: Гуртова Катаріна (конкурс ім.Яцика), Жеба Іван (конкурс ім.Т.Шевченка), Свинченко Аліна (конкурс ім.Т.Шевченка)

Переможці обласних інтелектуальних конкурсів: Гуртова Катаріна (конкурс ім.Яцика – заочний етап)

Переможці міських творчих конкурсів: Білашук Аліна (конкурс юних художників «Собори наших душ»), Білашук Анна (конкурс юних художників «Собори наших душ»), Кудрявцева Ксенія (конкурс юних художників «Собори наших душ»), Шкленська Анастасія (конкурс юних літераторів «Собори наших душ»), Подрез Олена («На кращого юного майстра народних ремесел»)

Призери міських творчих конкурсів: Свинченко Аліна (конкурс ім.П.Яцика, ІІ місце), Щур Софія (конкурс юних художників «Собори наших душ», ІІ місце), Сорокун Анастасія (конкурс юних художників «Собори наших душ», ІІ місце), Мазуренко Давид (конкурс юних художників «Собори наших душ», ІІ місце), Кучеряєва Олександра (конкурс ім.П.Яцика, ІІІ місце, конкурс ім.Т.Шевченка, ІІІ місце), Орловська Анастасія (конкурс ім.П.Яцика, ІІІ місце), Поломана Тетяна (конкурс ім.Т.Шевченка, ІІІ місце), Сміян Катерина (конкурс юних літераторів «Собори наших душ», ІІІ місце), Бондаренко Поліна («Чорнобильська палітра», ІІІ місце), Курбатова Поліна, Гмиря Ксенія, Каркан Олександра, Жидкова Вікторія, Сміян Катерина, Велика Ольга («Молодь обирає здоров’я», ІІІ місце)

 


IMG 8381

"Розумники і розумниці" - свято на честь переможців і призерів інтелектуальних і творчих конкурсів

IMG 8388   IMG 8389

IMG 8394   IMG 8411

Серед нагороджених - переможці та призери шкільного та міського етапів предметних олімпіад та творчих конкурсів

IMG 8408

Учень 9 класу Ярослав Яковлев став трикратним переможцем міського етапу олімпіад та переможцем обласного етапу

IMG 8442   IMG 8439

За традицією, розумники й розумниці гімназії змагаються в інтелектуальних поєдинках

IMG 8438   IMG 8470

Друге та третє місця розділили учениця 9 класу Олександра Кучеряєва та учень 11 класу Артем Вдовиченко 

IMG 8458

Звання найрозумнішої отримала учениця 7 класу Анастасія Шкленська