Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році:

Жеба Іван (8-А клас) - І місце (математика, інформаційні технології); ІІ місце (німецька мова, історія, географія, фізика); ІІІ місце (українська мова та література) 

Панченко Максим (9-Б клас) - І місце (англійська мова); ІІІ місце (географія, математика)

Шкленська Анастасія (10 клас) - І місце (англійська мова); ІІ місце (українська мова та література)

Мазуренко Давид (10 клас) - І місце (інформаційні технології)

Червоноштан Даниїл (11 клас) - І місце (історія)

Молодчина Софія (9-А) - ІІ місце (хімія); ІІІ місце (біологія)

Безуглий Владислав (10 клас) - ІІ місце (фізика); ІІІ місце (біологія, інформатика)

Кононенко Орина (9-А клас) - ІІІ місце (трудове навчання)

Щур Софія (11 клас) - ІІІ місце (українська мова та література, біологія, інформатика)

Переможці міського конкурсу-захисту учнівських рефератів серед здобувачів освіти 8-9 класів:

Жеба Іван (8-А клас) - І місце (секція "Історія України")

Осмола Олександра (8-А клас) - І місце (секція "Мистецтвознавство")

Молодчина Софія (9-А клас) - І місце (секція "Валеологія")

Свинченко Аліна (9-Б клас) - І місце (секція "Українська мова")

Переможці ІІ (міського) етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика:

І місце - Свинченко Аліна (9-Б клас); Безуглий Владислав (10 клас)

ІІ місце - Габідова Аделіна (7-Б клас)

ІІІ місце - Богдашева Єлизавета (4-А клас); Воднєв Максим (6-А клас); Сенчило Дар′я (8-А клас); Терьохіна Марія (11 клас)

Переможці ІІ (міського) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

І місце - Льовочкіна Аліна (9-Б клас)

ІІ місце - Воднєв Максим (6-А клас)

ІІІ місце - Габідова Аделіна (7-Б клас); Сенчило Дар′я (8-А клас)

Переможці міського конкурсу дитячого малюнку "Чорнобильська палітра":

Пінчук Аполлінарія (3-Б клас) - ІІ місце (номінація "Живопис (плакат)")

Переможці міського конкурсу "На кращого майстра народних ремесел":

Шкленська Анастасія (10 клас) - ІІІ місце (номінація "Народна вишивка")

Переможці міського конкурсу дитячого малюнку "Моє рідне місто":

Сосновський Максим (4-Б клас) - ІІІ місце (номінація "Графіка") 

Переможці міського етапу конкурсу юних літераторів "Собори наших душ":

Сміян Катерина (11 клас) - І місце (номінація "Проза")