картаВідповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 195 від 28.05.2014 року за гімназією закріплена територія обслуговування, до якої входять:·        

вулиця Гетьманська,  №№135-235;·         вулиця Ю.Голополосова;·        

провулок Островського;   вулиця Новоселівська;    провулок Новоселівський;·        

вулиця Лєрмонтова;     вулиця Гастело;   провулок Гастело;   вулиця Воронівська;·  

провулок Воронівський;   вулиця Бєлінського;·   провулок Бєлінського;  вулиця Чкалова;     

провулок Чкалова;    вулиця Олеся Гончара;    вулиця Ювілейна;·    провулок Ювілейний;    вулиця Калинова;      вулиця Олега Кошевого;   

вулиця Богдана Хмельницького;·    вулиця  Надії Курченко;   вулиця Дружби;    вулиця Леваневського, №№113-202;   провулок Леваневського;·        

вулиця Григорія Павлова;   вулиця Андрія Литвиненка;   провулок Путьовий;  провулок Перерваний;·  вулиця Перервана, № 1-45.

Класи 2018-2019 н.р. Кількість учнів у класі Кількість вільних місць у класі
1-А 28 2
1-Б 28 2
2-А 23 2
2-Б 26 2
3-А 28 0
3-Б 24 4
4-А 28 2
4-Б 27 3
1-4 класи 212 17
5-А 22 8
5-Б 20 10
6-А 21 9
6-Б 24 6
7-А 20 10
7-Б 22 8
8-А 23 7
8-Б 21 9
9 29 1
5-9 класи 202 68
10 28 2
11 14 16
10-11 класи 42 18
Усього 456 103

*Дані станом на 04.06.2018 р.

Відповідно до наказу директора гімназії від 01.06.2018 р. № 92-Од  до першого класу 2018-2019 н.р. зараховані учні: 

  1. Довгай Олександр В’ячеславович
  2. Притуля Єва Вадимівна
  3. Кузьміна Марія Павлівна
  4. Петросян Давид Вадимович
  5. Князєва Софія Костянтинівна
  6. Конощук Віталіна Віталіївна
  7. Мороз Олександр Олександрович
  8. Кривець Софія Володимирівна
  9. Переседов Ростислав Михайлович
  10. Герасименко Єгор Олександрович
  11. Білий Данило Михайлович
  12. Грозь Софія Русланівна
  13. Рубан Емілія Олександрівна
  14. Жученко Олексій Андрійович
  15. Волошко Ганна Олександрівна
  16. Волошко Кирил Олександрович
  17. Журавель Микита Валентинович
  18. Беляєв Нікіта Олександрович
  19. Туман Дар’я Віталіївна
  20. Бутенко Андрій Андрійович
  21. Розумовська Софія Олексіївна
  22. Северин Владислава В’ячеславівна
  23. Леушина Любов Костянтинівна
  24. Алексєєв Кирило Миколайович
  25. Антонець Давид Денисович
  26. Галата Михайло Дмитрович
  27. Гузак Вероніка Артемівна
  28. Павлик Кирило Андрійович
  29. Бардер Маргарита Денисівна
  30. Аркуша Артем Олексійович
  31. Квацало Анна Юріївна
  32. Гладкова Софія Анатоліївна
  33. Пінчук Аполлінарія Олегівна
  34. Педякшова Анастасія Валеріївна
  35. Шаповалов  Кирило Вадимович
  36. Полухіна Єлизавета Владиславівна
  37. Гудим Назар Вячеславович
  38. Дем’янчук Ярослав Дмитрович
  39. Євсеєв Матвій Олександрович
  40. Сінько Ганна Павлівна
  41. Юрасова Марія Максимівна
  42. Ришков Іван Дмитрович
  43. Гулак Єлизавета Дмитрівна
  44. Качур Макар Максимович
  45. Бардер Маргарита Денисівна
  46. Косяк Богдан Андрійович
  47. Лисенко Катерина Михайлівна
  48. Письменний Глєб Геннадійович
  49. Шавілов Данііл Максимович
  50. Гмиря Ілля Данилович
  51. Скачко Ілля Русланович
  52. Перепелкіна Вероніка Олександрівна
  53. Сівагіна Валерія Станіславівна
  54. Шибка Іван Андрійович
  55. Кошман Артем Вячеславович
  56. Мартиненко Віра Вікторівна
  57. Калашнікова Сандра Олександрівна