з базових дисциплін 2010-2011 н.р.

(української мови та літератури, математики, світової літератури та російської мови, англійської мови, історії, основ правознавства, хімії, фізики, біології, інформатики, трудового навчання)

 З української мови та літератури:

  • Шевченко Анастасія – 11 клас
  • Сіра Анастасія – 10 клас
  • Молібоженко Владислав – 9А клас
  • Забашта Валерія – 7 клас
  • Кулик Максим – 6А клас
  • Тупіга Емілія – 5 клас
  • Щур Софія – 1Б клас
  • Ришкова Євгенія – 2Аклас
  • Сердюк Надія – 3А клас
  • Орловська Анастасія – 4 клас

 З математики:

  • Скоробогатова Ірина – 11 клас
  • Сіра Анастасія – 10 клас
  • Забашта Валерія - 7 клас
  • Кулик Максим - 6А клас
  • Астаніна Анна – 5 клас
  • Самусь Віталій – 5 клас
  • Щур Софія – 1Б клас
  • Яковлєв Ярослав – 2Б клас
  • Непорада Андрій - 3А клас
  • Зосенко Дарія – 3Б клас
  • Мещеряков Тимофій – 4 клас

Зі світової літератури та російської мови:

  • Шевченко Анастасія – 11 клас
  • Гончар Тимур – 10клас
  • Васильєва Ольга – 9 клас
  • Білий Володимир – 7 клас
  • Кулик Максим - 6А клас
  • Астаніна Анна – 5 клас

 З англійської мови:

  • Печерська Дарина – 11 клас
  • Соляник Анастасія – 10 клас
  • Васильєва Ольга – 9 клас
  • Устенко Антон – 8А клас
  • Забашта Валерія - 7 клас
  • Кравченко Анна – 7 клас
  • Кулик Максим  - 6А клас

З історії:

  • Лимар Юлія – 11 клас
  • Кімстач Дарія – 10 клас
  • Шаміловська Анастасія – 9А клас
  • Устенко Антон – 8А клас
  • Забашта Валерія - 7 клас
  • Кулик Максим - 6А клас

 З основ правознавства:

  • Сіра Анастасія – 10 клас
  • Шаміловська Анастасія – 9А клас

З хімії:

  • Шевченко Анастасія – 11 клас
  • Сіра Анастасія – 10 клас
  • Кацемба Альона – 9А клас
  • Дідюк Ольга – 8А клас

 З фізики:

  • Катренко Олег – 10 клас
  • Зінченко Артем – 9А клас
  • Дідюк Ольга – 8А клас
  • Забашта Валерія - 7 клас

 З біології:

  • Шевченко Анастасія – 11 клас
  • Грабовська Євгенія – 10 клас
  • Мещерякова Анна – 9А клас
  • Устенко Антон – 8А клас
  • Бутенко Максим – 7 клас

 Інформатика:

  • Скоробогатова Ірина – 11 клас
  • Слободянюк Максим – 10 клас

 З трудового навчання:

  • Печерська Дарина – 11 клас
  • Сіра Анастасія – 10 клас
  • Фартух Максим – 10 клас
  • Петренко Анна – 9А клас
  • Парфьонов Олег – 9Б клас
  • Шевченко Софія – 7 клас
  • Фартух Роман – 7 клас